FANDOM


 • Niesławna

  Witam Nową Krew! Ja jestem Niesławna i krótko mówiąc, przyszłam tutaj, aby zaprezentować wam historię mojej OC jako Czerwonej Królowej. Jest to tylko fragment jej przygód na podstawie "Królewskiej Klatki". Z góry przepraszam za wszelkie literówki i błędy rzeczowe, czytałam serię dawno temu.

  Tak więc już nie przerywam i zapraszam do czytania ♠
  Młody król stał przed tronem, obrócony tyłem do zebranych. Trzymał się za głowę. To nie był dobry znak. Wiadomość o przejęciu tak ważnego strategicznie miasta przez rebeliantów do tego jeszcze zamach na jego życie w tak krótkim czasie nieźle go rozzłościło. Wszyscy staliśmy nieruchomo. Zdawało mi się, że czas się zatrzymał. Oddechy zamilkły. Ja sama uwięziłam powietrze w płucach, bojąc się zwracać na sie…
  Czytaj całość >
 • SandraDaly

  Mare Barrow

  kwi 9, 2016 przez SandraDaly
  Czytaj całość >
 • CaseyCarstairs

  Cześć. Od dziś jestem nową administratorką tej wiki. :)

  Mam zamiar wkrótce wprowadzić tu nowe zmiany takie jak np. nowe logo i ogólny wygląd strony, nadal bedę też oczywiście edytować i dodawać nowe artykuły. ;)

  Czytaj całość >
 • CaseyCarstairs

  Administracja

  mar 13, 2016 przez CaseyCarstairs

  Cześć. Jak możecie zauważyć obecny administrator tej wiki jest nieaktywny już ponad rok, dlatego to ja chciałabym go zastąpić. Chciabym jakoś rozruszać wikię bo jest tu dość pusto. Na razie mam 32 edycje i mam zamiar dalej edytować. Proszę, napiszcie tu czy mnie popieracie ;) 

  Czytaj całość >
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.