FANDOM


Ta strona to zalążek artykułu. Jeśli możesz, rozbuduj go.
3ad365200f3d2b94b7fce52f25e80d7b


Shade Barrow - syn Daniela i Ruth Barrow, brat Bree, Tramy'ego, Gisy i Mare. Nowa Krew, potrafił się teleportować. Zginął w Corros, zabity przez Ptolemejusza Samosa.

Biografia Edytuj

Wczesne życie Edytuj

Shade urodził się 2 lutego 301 r. w Palach jako trzecie dziecko Daniela i Ruth Barrowów. W następnych latach na świat przyszły także Mare i Gisa. 

Wojsko Edytuj

Shade nie znalazł pracy przed 18 rokiem życia. Zgodnie z zasadami musiał udać się do wojska. Tak jak jego starsi bracia, przed wyjazdem podarował swym siostrom parę kolczyków.

Wygląd Edytuj

Shade był przystojnym, wysokim chłopakiem. Miał brązowe włosy i oczy w kolorze miodu.

Charakter Edytuj

Umiejętności Edytuj

Shade potrafił teleportować się. Ze względu na swoją umiejętność był nazywany przez Crance'a "Królikiem". Sam nazywał siebie "skoczkiem".

Relacje Edytuj

Mare - kochał swoją siostrę i chroni ją za wszelką cenę. Często poświęcał się dla niej, za co pod Corros przypłacił życiem. Jest dla niej najbliższy wśród braci.

Farley - wraz z Dianą zakochali się w sobie podczas trwania akcji w Szklanym Mieczu. Daje to do zrozumienia Mare, która nie zauważyła tego, chociaż wszyscy o tym wiedzieli. Podejrzewał, że Farley jest w ciąży. Po jego śmierci okazuje się to prawdą 

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.